Služby

Naša ponuka

 

Vitajte vo svete moderného marketingu. Máte zastaralú online prezentáciu, alebo DOKONCA nemáte žiadnu? Potom sa pripravujete o nespočetné množstvo potenciálnych klientov, ktorým na tomto faktore záleží. Vyberte si z našich služieb, a nebojte sa, že svojim službám či produktom nespravíte kvalitné promo. 

_

Webstránka

_

Najzákladnejším prvkom online marketingu je samozrejme webová stránka. Je jedno, či ste drobný živnostník, alebo veľká firma. Webová prezentácia je dôležitým stavebným prvkom Vašej identity vždy.

S nami sa nemusíte báť, že by ste ju nezvládli vyrobiť, či by ste za ňu mali platiť množstvo peňazí. Vďaka nášmu pokročilému programu zvládne výrobu vlastnej webstránky úplne každý. Stačí si vybrať dizajn, prispôsobiť si, čo potrebujete, a môžete sa pustiť do plnenia obsahom.

Eshop

_

Nie vždy stačí výhradne webová prezentácia. Určite sa pýtate: Čo ak by som rád/a predával/a nejaké produkty? A presne preto máme riešenie aj pre Vás. Je ním náš program “Eshop.”

Okrem bežných funkcií Vám sprístupníme tiež všetky potrebné funkcie pre to, aby ste mohli začať predávať Vaše produkty.

Portál

_

Máte pod palcom menšiu obec, či mesto, a nechcete zaťažovať rozpočet drahými, komerčnými programami na správu úradnej agendy?

Aj pre Vás máme riešenie! Vďaka programu “Portál” Vám môžeme sprístupniť pokročilé funkcie, vďaka ktorým môžete nielen napísať o Vašej obci, ale tiež zverejňovať aktuálne informácie, spravovať online vývesku, zverejňovať financie, a množstvo ďalšieho.