Funkcie

Čo Vám ponúkame?

 

Náš systém Vám ponúka rozsiahle funkcie, ktoré ocení každá webová prezentácia. Všetko, čo potrebujete, v našom editore rozhodne nájdete. Ponúkame Vám cez 50 najrôznejších prvkov, u ktorých môžete absolútne ľubovoľne prispôsobiť dizajn. A to všetko hlavne ľahko!

_

Systém

Ako základ projektov využívame najrozšírenejší redakčný systém na svete – WordPress. Vďaka tomu môžete svoj web neskôr mimo našich funkcií rozšíriť tiež o akékoľvek ďalšie funkcie, ktoré Vám napadnú.

Editor

Náš editor je kompletne založený na systéme Drag&Drop. To znamená, že jednoducho vezmete prvok zo zoznamu, vložíte ho na miesto, kde ho chcete, a uvidíte ho už nadizajnovaný. Ľahšie to už nikdy nebude!

StyleKit

Vďaka inovatívnej funkcii s názvom StyleKit dokážete upravovať kompletný štýl Vášho webu. Zmeňte farby, nastavte písma, upravte rozloženia. Kreativite sa medze nekladú!

Elementy

Náš editor obsahuje cez 50 (!) najrôznejších elementov, s ktorými nadizajnujete čokoľvek, čo len chcete. Infoboxy, bannery, taby a spojlery, galérie, tlačidlá… Všetko na čo si len spomeniete, a ľahko to použijete.

Responzivita

Dnes sa všetko možné presúva na mobilné zariadenia. Je dôležitá, aby bola Vaša prezentácia prispôsobená tomuto trendu. Naše weby sa ľahko prispôsobujú tabletom aj mobilným telefónom.

Vyberte si dizajn

Všetky naše funkcie ľahko využijete v našich dizajnoch. Vyberte si ten, ktorý Vám najviac sedí.